I am a better investor because I am a businessman and I am a better
businessman because I am an investor."Warren Buffett

Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo įmonė „Practica Capital“ gavo tarptautinį apdovanojimą

Šių metų Gruodžio mėnesį, Paryžiuje vykusiame renginyje „Private Equity Exchange & Awards 2016”, Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo įmonei „Practica Capital“ buvo įteiktas „Rising Star“ apdovanojimas, už veiklą Rytų Europos regione.

„Private Equity Exchange & Awards” – viena svarbiausių ir didžiausių rizikos ir privataus kapitalo konferencijų Europoje, suburianti pasaulinius ir Europos įvairių regionų investuotojus, privataus kapitalo fondų valdymo įmonių vadovus, teisininkus ir kt. – iš viso 1200 dalyvių. Pagrindiniai konferencijos tikslai – pasidalinti žiniomis, patirtimi bei skatinti bendradarbiavimą.

Konferencijos metu pranešimus skaitė virš 80 pranešėjų, vyko asmeniniai susitikimai, atviros diskusijos aktualiomis temomis: kapitalo pritraukimas, investicijų valdymas, restruktūrizacija ir privatus kapitalas.

Konferencijos pabaigoje, buvo apdovanoti geriausi ir perspektyviausi skirtingų regionų ir sričių atstovai, kuriuos rinko 80 – ies profesionalų komisija. Pagrndinis vertinimo kriterijus - ilgalaikė veikla ir rezultatai. Būtent perspektyviausių Rytų Europos regione kategorijoje, pripažinimo sulaukė „Practica Capital“.

„Mums ypatingai malonu, kad šios sudėties  balsavimo komisija pastebėjo ir įvertino Practica Capital komandą. Įteiktas „Rising Star“ apdovanojimas leidžia manyti, jog einame teisingu keliu. Suprantame, tai tik pradžia. Konferencijos ir apdovanojimų renginio metu užmegzti verslo kontaktai leis labiau stiprinti mūsų komandos tarptautines ambicijas bei ateityje suteiks naujų tarptautinės plėtros ir bendradarbiavimo galimybių.“ – teigė, „Practica Capital“ partneris Tomas Andriuškevičius.

Google+